Moja szkoła? Lubię to!

Opublikowano: poniedziałek, 04, listopad 2013

Weź udział w konkursie fotograficznym. Zrób zdjęcia, skomponuj z nich collage i pokaż, dlaczego Twoja szkoła jest wyjątkowa! Czekają atrakcyjne nagrody – multimedialne tablety! Pokażmy inne oblicze naszej edukacji. Szkoły, w których dzieje się mnóstwo ciekawych i inspirujących rzeczy...

Jak przystąpić do konkursu? To proste!

KROK 1. Zrób zdjęcia

KROK 2. Zarejestruj się na www.pil-network.com

KROK 3. Ściągnij z www.pil-network.com darmową i prostą aplikację do obróbki zdjęć AutoCollage

KROK 4. Skomponuj swój collage i pokaż, dlaczego Twoja szkoła jest wyjątkowa

KROK 5. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wrzuć swoją pracę

KROK 6. WYGRAJ multimedialny tablet!

Regulamin konkursu oraz formularz głoszeniowy na mojaszkola_lubieto.glos.pl

Szkolenia dla nauczycieli

Opublikowano: piątek, 01, listopad 2013
SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI
Instytut Konsultantów Europejskich oraz Krajowy Ośrodek EFS zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli wszystkich stopni nauczania dotyczące ogólnej wiedzy o Europejskim Funduszu Społecznym (EFS) z wykorzystaniem publikacji zawierającej najlepsze scenariusze zajęć na temat EFS.

Wszelkie informacje są dostępne na stronie