Paczka od serca

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017 M. Kunda

Zadanie dla klasy, grupy przyjaciół lub rodziny

      Kolejny raz zapraszamy wszystkich ludzi - małych i dużych - z wielkimi sercami, do udziału w akcji, której celem jest obdarowanie dzieci z domów dziecka w Wałbrzychu.
 Zadanie polega na przygotowaniu wyjątkowej, bo spersonalizowanej paczki dla jednego z wychowanków. Paczki wręczymy obdarowanym wspólnie w grudniu 2017r.

      W tym roku poprosiliśmy nastolatków z domu dziecka o napisanie krótkich listów do Mikołaja. Niektóre marzenie i prośby trochę nas zaskoczyły, ale przekazujemy je Państwu w nadziei, że jeśli nawet nie wszystkie, to niektóre z nich uda się spełnić.

Jak powinna wyglądać paczka?

1. Paczka powinna mieć wielkość pudełka po półbutach męskich (pudełko średniej wielkości).

2. Pudełko powinno być oklejone pięknym papierem oraz przewiązane wstążką lub ściągnięte mocną gumką. Na pudełku przyklejamy kartkę z imieniem i wiekiem dziecka (Prosimy o niezaklejanie paczek :)

 

Co powinna zawierać paczka? (oprócz wymarzonych rzeczy )

1.Coś do ubrania ( np. bluzka, t-shirt, bluza, polar, czapka, szalik, plecak, kartę podarunkową itp.),

2. Coś do zabawy lub kosmetyki (zabawki, książki, gry planszowe, dostosowane do wieku i płci dziecka),

3. Coś słodkiego (twarde czekolady, żelki, orzeszki, batoniki, gumy,  - wszystkie z długim terminem przydatności do spożycia), itp.

Termin dostarczenia paczki - do 01.12.2017r.

 

 

Odsłony: 394

Adres

ul. Betlejemska 1
58-405 Krzeszów

Telefon

75 610 61 63  -  podstawowa
75 610 61 64  -  gimnazjum
75 610 64 98  -  fax

Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.