Projekt "Zabawa w eksperyment"

Opublikowano: czwartek, 28, wrzesień 2017 M. Kunda
          "Zabawa w eksperyment"

„Zabawa w eksperyment” -  to tytuł projektu, który będzie realizowany w naszej szkole w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Już od października nasi uczniowie mogą brać udział w dodatkowych zajęciach matematyczno-przyrodniczych,  językowych (angielski, niemiecki), cyfrowych (komputerowych), a także w socjoterapii i zajęciach logopedycznych.
Mogą także uzyskać wsparcie psychologa i pedagoga.

Rekrutacja trwa do końca września.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem projektu, który został opublikowany w górnej, pomarańczowej zakładce DOKUMENTY/REGULAMINY