Urodziny KINA ZA ROGIEM

Opublikowano: środa, 25, styczeń 2017 M. Kunda

We wtorek, 24 stycznia w Centrum Biblioteczno -Kulturalnym w Krzeszowie odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego ogłoszonego z okazji pierwszej rocznicy utworzenia "Kina za Rogiem".

Jak przystało na urodzin był tort, świeczki i życzenia. Dzieci zaśpiewały sto lat, a po odebraniu nagród zostały poczęstowane  okolicznościowym tortem.


Na konkurs wpłynęło 86 prac.
Wśród uczniów klas IV-VI szkół podstawowych wygrała Alicja Miechurska (kl. VI SP nr 2 w Kamiennej Górze). Drugie miejsce otrzymała Hanna Maciejewska (kl. VI ZSP w Krzeszowie), a trzecie Gabriela Bińkowska (kl. V ZSP w Krzeszowie). 
Wyróżnieni zostali Katarzyna Włodarczyk (SP w Miszkowicach) autorka jedynej konkursowej pracy wykonanej na płótnie oraz Dawid Pazgan (ZSP w Krzeszowie) autor wierszyka.
Wyróżnione zostały także prace uczniów klas Va i Vb z naszej szkoły. Uczniowie tych klas wezmą udział w bezpłatnych warsztatach montażu filmów oraz projekcji wybranego przez siebie filmu.

Wszystkim bardzo gratulujemy!!!

Odsłony: 524

Adres

ul. Betlejemska 1
58-405 Krzeszów

Telefon

75 610 61 63  -  podstawowa
75 610 61 64  -  gimnazjum
75 610 64 98  -  fax

Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.